Ücretsiz Öngörüşme

Ücretsiz Öngörüşme Randevusu alarak Çocuk, Ergen, Yetişkin ve Aile Danışmanlığı alanlarında hizmet veren uzmanlarımız ile tanışmak istiyorsanız: Randevu için Pazar hariç hergün 8:30-18:30 arasında 0535 962 28 35 ’i arayabilirsiniz.

  • Psikolojik Danışmanlık randevusu almak çoğu zaman birçok konuda araştırma yapmayı gerektiren bir durumdur. Birçok sahte psikoloğun ruh sağlığı alanında sözde terapi yaptığını iddia ettiği  bir ortamdayız. Dolayısıyla etik kurallara uyarak dünya standartlarında hizmet veren bir kurumda mesleğinin gerektirdiği en iyi eğitimleri almış ve deneyimli bir uzman bulmak  için ciddi bir araştırma yapmak gerekmektedir. İnsana Değer Psikoloji olarak  bu zorlayıcı aşamadan sizleri kurtamak ve gönül rahatlığıyla sürecinize başlamanızı sağlamak için  destek almak istediğiniz uzmanımızla sizi   bir araya getiriyoruz.
  • Merkezimizde Ücretsiz Öngörüşme Randevusu alarak  Çocuk, Ergen, Yetişkin ve Aile Danışmanlığı alanlarında hizmet veren uzmanlarımız ile tanışmak istiyorsanız:
  • Randevu için Pazar hariç  hergün 8:30-18:30 arasında 0535 962 28 35 'i arayabilirsiniz.
  • Not! Her hafta sınırlı sayıda kişi için ayrılan 15 dakikalık  Ücretsiz Öngörüşme Randevularını online olarak da gerçekleştirebilirsiniz.